Üretim'in Gücüne İnanıyoruz

Emfanorm % 100 yerli anlayışıyla, ürettiği tüm ürünlerin Ar-Ge süreçlerini de kendi bünyesinde yürütmekte.
İşimiz;
İş  Güveliği, LED Aydınlatma, Otomativ, Elektrik Ekipmanları

Gerçek Tasarruf Extra Verimli "LED Ampul"

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‚buraya metin gelecek, buraya metin gelecek‘ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Makaralı Seyyar Uzatma

Açık ve kapalı alanlarda uzun ve kısa mesafelerde kullanım için uygundur. 4 ayrı cihaz çalıştırabilmek için 4 monofaze girişi vardır.

Koruyucu Baret

* Hava Alanları, Gıda Sektörü,Özel Güvenlik Elemanları, Stad Güvenlikleri,İnşaat Sektörü,Lojistik Firmalar,Bahçe Düzenlemeleri,Gemi İnşaat Sektörü, Depolama Tesisleri,Belediye Zabıta Görevlileri,Beton Üretim Tesisleri,Otomotiv Endüstrisi,Otoyollar,Demir Yolları,Promosyon Dağıtım,Mühendislik,Bakım Onarım, Servis Hizmetleri.

LED Gece Lampası

Ömür boyu kullanabileceğiniz ve gözü rahatsız etmeyen 1w Gece Lambası…
Kırmızı
Yeşil
Mavi

ÜBER UNS

Emfanorm verwöhnt seine mehr als 25 Jahre Erfahrung und Erfahrung im Kunststoffbereich mit Elektro- und Elektronikbereich, um bessere Dienstleistungen für seine Kunden zu erbringen. Unsere Hauptprodukte sind Led Glühlampen, Arbeiter-Sturzhelm, Kabel-Verlängerungs-Rolle, Gummi-Verlängerungs-Einfaßungen, Gummi-Mann und weiblicher Stecker. Alle diese Ausrüstungen werden von unserer eigenen Fabrik in Istanbul hergestellt.

Produkt

Uhrunterstützung

%

Zufriedenheit

Jahre Erfahrung